Hooldus

Biopuhasti hooldus

Igasuguste reovee puhastusseadmete efektiivse töö tagamiseks tuleb seda regulaarselt hooldada. Siia kuulub ka biopuhasti ja septiku korrapärane hooldus. Ainult nii saad tagada reoveepuhasti korrektse töö aastateks. Ostes biopuhasti, septiku või mõne muu reoveepuhasti, saad alati kaasa kasutus- ja hooldusjuhendi. Biopuhasti hooldusjuhendis on detailselt kirjas tegevused, kuidas ja millise aja tagant tuleb sellele hooldust teha. Sama kehtib kõigi teiste reoveepuhastite kohta. Mõningatel juhtudel, üldjuhul eraldi kokkuleppel, sisaldab biopuhasti hind juba ka korralist hooldust. Meie ettevõttest on võimalik eraldi tellida biopuhasti hooldus nii meie seadmetele kui ka teiste kaubamärkide biopuhastitele. Tänu pikaajalisele kogemusele valdame hästi biopuhastite hoolduse tehnoloogiat ja saame oma teadmisi ja teenust jagada erinevate firmade biopuhastite hoolduseks.

Kui reoveepuhasti paigaldus pole tehtud korrektselt või jäetakse puhasti regulaarselt hooldamata, võid ühel hetkel avastada, et biopuhasti või mõni teine reoveepuhasusseade ei tööta enam nii tõhusalt nagu peaks. Üldjuhul on puudujäägid biopuhasti hoolduses kohe näha: puhastist väljuv heitvesi pole ühel hetkel enam oluliselt puhtam kui puhastisse sisenev reovesi.

Enne biopuhasti või mõne teise reoveepuhasti paigaldamist tutvu kindlasti paigaldusjuhendi ning kasutus- ja hooldusjuhendiga, et vältida hilisemaid probleeme. Kui sul on küsimusi biopuhasti hoolduse kohta või soovid sellekohast lisainfot, võta julgelt meiega ühendust. Aitame sind meeleldi kõigi septikute ja biopuhastite hooldusega seotud küsimustes.