Kontakt

KESKKOND & PARTNERID OÜ

Reg. nr. 11006388
Vasara 50, Tartu 50113
Tel. +372 7330350
info@mahutid.ee

    Siim SibulJuhatajaDiplomeeritud veevarustus-ja kanalisatsiooniinsener, tase 7

    GSM: +37253444410Tel: +37253444410siim@mahutid.ee

    Lauri AimProjektijuhtVolitatud veevarustus-ja kanalisatsiooniinsener, tase 8

    GSM: +372 56478957Tel: +372 7330350lauri@mahutid.ee

    Kert AlasooProjektijuhtDiplomeeritud veevarustus-ja kanalisatsiooniinsener, tase 7

    GSM: +372 55692716Tel: +372 7330350kert@mahutid.ee

    Evely SamunProjekteerijaDiplomeeritud ehitusinsener, tase 7 esmane kutse

    Tel: +372 7330350

    Helen KogerProjekteerijaAtesteeritud proovivõtja

    Tel: +372 7330350helen@mahutid.ee

    Kaspar KalaProjekteerija

    Tel: +372 7330350kaspar@mahutid.ee

    Ruuben LiivProjekteerija

    Tel: +372 7330350ruuben@mahutid.ee

    Hanno KohaProjekteerija

    Tel: +372 7330350hanno@mahutid.ee

    Siim SisaskProjekteerija

    Tel: +372 7330350siimsisask@mahutid.ee

    Gerli AlasooProjekteerija

    Tel: +372 7330350

    Kerly TaltsProjekteerija

    Tel: +372 7330350kerly@mahutid.ee

    (lapsehoolduspuhkusel)

    Merilin LiloProjekteerija

    Tel: +372 7330350merilin@mahutid.ee

    Marlen PaaborProjekteerija

    Tel: +372 7330350marlen@mahutid.ee

    (lapsehoolduspuhkusel)

    Urve MölterLogistik

    GSM: +372 53226035Tel: +372 7737412urve@mahutid.ee