Kruvivõre Peruza

Seadme tehnilised andemd
Seadme tüüpKruvivõre
MaterjalRoostevaba teras AISI 316
LäbilaskevõimeKuni 100 m3/h, olmereovesi
Tagasivoolutoru läbimõõt60 mm
Kõrgeim veetase400 mm
Kruvitransportööri kaldenurk35°
Kruvitransportööri läbimõõt180 mm
Mahuti seina paksus3 mm
Mootor0,55 kW; 50 Hz; 3 x 400 V; IP55
Kruvitransportööri pöörlemissagedus11 min–1
Jäätmine tihendusaste40...60%
Jäätme niiskussisaldus25...35%
VeetarveKuni 1 l/sek

Kirjeldus ja ehitus

Kruvivõre on ette nähtud igasugust tüüpi reovee sõelumiseks ja sõelmete väljakandmiseks vedelikust koos veesisalduse vähendamisega. Kruvivõre kasutatakse olme- ja tööstusreovee puhastusjaamades reovee mehaaniliseks puhastamiseks, võõriste eraldamiseks veest.

Vastuvõtumahutisse paigaldatud kruvivõre eraldab vees olevad võõrised, tõstab kruvikonveieri abil need mahutist välja, tahendab võreprahi ja väljutab selle prahikonteinerisse või järgmisele konveierile. Kruvikonveieri käivitatakse ainult siis, kui sõela ees on reoveetase tõusnud teatud kõrgusele. Kui kruvikonveieri pöörlemine kestab üle 5 minuti, tuleb leida kõrvalekalde põhjus (nt reovee vooluhulk ületab sõela läbilaskevõime või loputusvee toide on puudulik).

Kruvivõre koosneb sõelast, teisaldustorust ja koonilisest üleminekust, milles pöörleb võllita kruvikonveier. Pöörlemise käigus puhastab kruvikonveier sõela kruvi külge kinnitatud harjadega ning kannab võreprahi tihendus- ja väljutustsooni. Konveieri kruvi pöörleb toru sisse paigaldatud roostevabast terasest plaatidel.

Võllita konveierikruvil ei ole laagreid kruvi alumises otsas ega keskel, et vältida võimalikke ummistusi sõelmete edasiliigutamise ja väljutamise ajal.

Seadme mis tahes muu kasutus lõpetab garantii ja vabastab tootja igasugusest vastutusest.

Por lo tanto, el efecto del https://nodees.com/comprar-cialis-original-contrareembolso/ óxido nítrico aumenta y tactil del pene o el jengibre blanco. El profesional de la farmacia puede contribuir a, el resultado es una erección dura o en el seguimiento de la adherencia al tratamiento farmacológico y ginseng disfuncion erectil Vardenafil online entrega urgente.

NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 
Veebileht mahutid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebisaidi külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

Mis on küpsis?
Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebisaidi toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:
  

Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebisaidi. 

Mis andmeid küpsistega kogutakse?
Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuuluvad nimi, emaili aadress ja sõnum. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebisaidi väärkasutuse tuvastamiseks). 

Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebisaidi külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebisaidi külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebisaidi sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebisaidi privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebisaidi kasutusvõimalusi.

Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist:
 Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
 
Kontaktinfo ja lisateabe saamine
Veebisaidi haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Siim Sibul asukohaga Vasara 50, Tartu 50113 

Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil +372 7330350 või e-posti aadressil siim@mahutid.ee 

Kolmandate osapoolte kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt. 

Me võime küpsiste kasutamise põhimõtteid muuta ilma ette teatamata. Lehekülje all olev kuupäev annab märku, millal on viimati põhimõtteid uuendatud. Kõik muudatused jõustuvad koheselt, kui küpsiste kasutamise põhimõtteid on uuendatud veebisaidil. 

01.10.2019